Domů

O nás

CZ-OPENSCREEN je špičkovou výzkumnou infrastrukturou zaměřenou na výzkum v oblasti chemické biologie a genetiky s možností otevřeného přístupu externím uživatelům.

Naším hlavním cílem je identifikovat nové molekulární sondy a vyvíjet nové nástroje pro výzkum sloučenin vhodných pro vývoj nových léčiv. Našim uživatelům nabízíme spolupráci při vývoji testů, testování s vysokou propustností, analýzu dat, optimalizaci chemických sloučenin a cheminformatickou podporu.

Provozujeme Národní sbírku chemických sloučenin.

Aktuality

V rámci projektu EU-OPENSCREEN DRIVE byla otevřena výzva k podávání projektů na testování malých molekul na 12 EU-OPENSCREEN DRIVE partnerských institucích napříč Evropou. ÚMG (CZ-OPENSCREEN) nabízí Screening for enzyme inhibition and protein binding.

Upozornění pro potenciální žadatele. Jedná se o „transnational access“ projekty. Žadatelé nemohou žádat o projekt u instituce v domovské zemi.

EU-OPENSCREEN DRIVE

ÚMG (CZ-OPENSCREEN) je jedním z partnerů konsorcia H2020 projektu EU-OPENSCREEN DRIVE. Projekt byl udělen v roce 2018 rámci výzvy H2020-INFRADEV-2018-2020, se začátkem řešení v únoru 2019.

Bližší informace k projektu naleznete na EU-OPENSCREEN DRIVE

Kontakt

Ústav molekulární genetiky AV ČR, v. v. i.

CZ-OPENSCREEN: Národní infrastruktura chemické biologie

Vídeňská 1083

142 20 Praha